ŻALUZJE PLISOWANE

STANOWIĄ POŁĄCZENIE ESTETYCZNEJ I FUNKCJONALNEJ OSŁONY OKIENNEJ

Plisy to nowoczesne i praktyczne dekoracje okienne. Dzięki imponującemu katalogowi tkanin doskonale kontrolują naświetlenie w pomieszczeniach, chronią prywatność znajdujących się w nich osób, a przede wszystkim doskonale uzupełniają wnętrze stanowiąc elegancki element dekoracji okna.

W swojej ofercie posiadamy żaluzje plisowane pracujące tradycyjnie (z góry do dołu), te cieszące się największą popularnością pracujące w obu kierunkach, plisy stosowane do okien połaciowych (dachowych) oraz dedykowane do okien o nietypowych kształtach (skosy, romby, trapezy).

Wartą podkreślenia cechą żaluzji plisowanych jest specyficzny gatunek tkaniny z jakich są wykonane, umożliwiający przeprowadzanie czynności konserwacyjnych (czyszczenia) 'na mokro' bez ryzyka zniszczenia tkaniny lub utraty gwarancji producenta.

Zapraszając Państwa do zapoznania się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że z pewnością znajdą w niej Państwo poszukiwane rozwiązania z zakresu dekoracji okiennych.

Kolorystyka detali

Szyny rynien górnych i dolnych występują w kolorach: biały, srebrny, ciemny brąz, mahoniowy brąz, srebrny, brązowy, oraz mosiądz,kość słoniowa, szampański, antracyt, ciemna oliwka, czarny, orzech, złoty dąb, dąb bagienny, sosna, mahoń. Istnieje opcja malowania szyn w kolorach wg palety RAL.

Żaluzje plisowane-instrukcja czyszczenia.

Żaluzje plisowane łatwo poddają się procesowi czyszczenia . Myjemy je w słabym roztworze wody z płynem do prania w temperaturze  około 30 stopni. Płuczemy wodą lekko ściskając szyny usuwamy nadmiar wody z tkaniny i profili aluminiowych.

Następnie wieszamy zamkniętą  żaluzję aby wyschła. Podczas schnięcia kilkakrotnie podnosimy  i opuszczamy żaluzję aby uniknąć  sklejenia się materiału plisowanego.  Prasowanie żaluzji jest zabronione.

Powyższa instrukcja nie dotyczy materiałów  typu black-out oraz metalizowanych.
Żaluzje poddane czyszczeniu chemicznemu lub ultra dźwiękami nie zachowują warunków gwarancji.
W czasie prania proszę zwrócić uwagę, aby mechanizmy korbowe lub silniki   nie uległy zamoczeniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ZADZWOŃ +48 507 089 472