ROLETY WEWNĘTRZNE

Rolety wewnętrzne, które Państwu oferujemy skutecznie zatrzymują promienie słoneczne, a także tworzą klimat bezpieczeństwa oraz intymności. Dzięki takim osłonom okiennym poczujecie się Państwo w swojej prywatnej czy biurowej przestrzeni bardziej komfortowo.

Rolety wewnętrzne stanowią nie tylko bardzo praktyczną, ale również estetyczną i ponadczasową dekorację okienną ponadto doskonale komponują się z innymi elementami wnętrza. Podobnie jak wszystkie, dostępne w naszej ofercie rolety i żaluzje, również i rolety wewnętrzne wyprodukowano wykorzystując wyłącznie najlepsze jakościowo materiały i fachowy zespół produkcyjny. Gwarantuje to doskonały wygląd i pełną funkcjonalność przez wiele lat użytkowania. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej bogatej ofercie, każdy z Państwa znajdzie odpowiednią dla siebie propozycję.

Rolety w kasetach

Wyposażone są w kasetę i prowadnice (listwy maskujące) wykonane z aluminium malowanego proszkowo. Standardowo elementy te dostępne są w kolorach: białym, brązowym, silver i antracyt. Opcjonalnie (za dopłatą) oferujemy wykonanie powyższych elementów w kolorach wg palety RAL lub w wersjach okleinowanych.

Oferowane przez nas rolety posiadają element samohamujący, tzw.'hamulec', który zapobiega bezwładnemu opadaniu tkaniny na listwę przyszybową, jednocześnie pozwalając na pozostawienie tkaniny w dowolnym położeniu, bez konieczności używania dodatkowych zaczepów.
Stosowane tkaniny gładkie i deseniowe, transparentne i podgumowane wykonane są przede wszystkim z poliestru, a o ich wyborze decyduje Klient na podstawie przedstawionego przez nas katalogu tkanin.

Sposób montażu: kaseta mocowana jest do listwy przyszybowej okna nie uszkadzając elementów profilu okiennego. Istnieje możliwość przyklejenia kasety do listwy przyszybowej okna. Prowadnice klejone są pionowo do listwy przyszybowej okna.

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to elegancka i funkcjonalna forma osłony okiennej.
Stosowane zazwyczaj w biurach, salach konferencyjnych, szkolnych czy innych obiektach użyteczności publicznej.
Wykonane przy użyciu tkanin transparentnych, podgumowanych, gładkich o deseniowych.

W zależności od typu rolety montaż może odbywać się na skrzydle okiennym (wersja mini, również w opcji montażu bezinwazyjnego) , we wnęce, na ścianie czy pod sufitem.

Rolety wolnowiszące dostępne również w wersji sterowania elektrycznego.

- Swobodne ustawienie wysokości rolety przy pomocy sterowania ręcznego lub elektrycznego,
- Niezawodna ochrona przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów,
- Wielkogabarytowa roleta wolnowisząca doskonale sprawdza się przy przesłanianiu dużych powierzchni: witryn okiennych, wnęk, regałów, a także jako ekran projekcyjny,
- Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin w tym rozpraszających światło, zaciemniających, antyrefleksyjnych oraz transparentnych, pozwala dobrać roletę do wnętrza w zależności od jej przeznaczenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ZADZWOŃ +48 507 089 472