VERTICALE

STANOWIĄ POŁĄCZENIE ESTETYCZNEJ I FUNKCJONALNEJ OSŁONY OKIENNEJ

Verticale stanowią połączenie estetycznej i funkcjonalnej osłony okiennej. Ze względu na bogatą ofertę tkanin nie tylko zapewniają prywatność lecz również regulują wielkość natężenia światła w pomieszczeniach. Bogata oferta tkanin wyposażonych w atesty higieny i trudnozapalności pozwala na spełnienie wymogów bezpieczeństwa zarządzających obiektami użyteczności publicznej.

Stosowane również jako przegroda pomieszczeń lub zamiennik przesłon drzwiowych.. Istotną zaletą verticali jest możliwość obracania lameli i przesuwania ich w obu kierunkach. To czyni je wyjątkowo funkcjonalnymi i łatwymi w obsłudze.

Verticale to osłona stosowana szczególnie w biurach, urzędach i obiektach użyteczności publicznej oraz w loggiach lokali prywatnych.

Oferowane przez nas verticale wykonywane są na każdy wymiar i umożliwiają zasłonięcie różnego typu wnęk, przeszkleń czy wykuszy i skosów. Dostępne w dwóch wariantach szerokości lamelli, tj.127mm oraz 89mm i wielu wariantach kolorystycznych i tkaninowych. Na uwagę zasługują lamelle PCV gwarantujące możliwość sterylnych warunków utrzymania i konserwacji w pomieszczeniach laboratoryjnych i medycznych.

Na życzenie Klienta, znajdujące się w naszej ofercie żaluzje pionowe – verticale, wyposażane są w napędy elektryczne, co umożliwia sterowanie ich pracą za pomocą pilota bądź przełącznika klawiszowego.

Alternatywą dla verticali są tzw. „ściany japońskie” lub zasłony panelowe.
Oferujemy je Państwu w wersji z tkaninami roletowymi oraz dekoracyjnymi, w wielu wariantach systemowych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w ramach której znajdziecie Państwo z pewnością odpowiednie rozwiązania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ZADZWOŃ +48 507 089 472