MOSKITIERY
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MOSKITIERY RAMKOWE, ROLOWANE, PRZESUWNE, PLISOWWANE, PRZEZNACZONE DO MONTAŻU W OKNACH I DRZWIACH

Moskitiery - to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami.

Możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.
Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna.

Wszystkie elementy, ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien.

Aluminiowe profile dostępne są w kolorach białym, brązowym, silver, antracyt, macore, orzech, mahoń i złoty dąb i in.

Ponadto istnieje możliwość określenia koloru wg palety RAL, co pozwala na precyzyjne dopasowanie koloru moskitier do zewnętrznych elementów stolarki okiennej oraz elewacji. Najwyższa jakość wykonania oferowanych przez naszą firmę moskitier gwarantuje zadowolenie Klientów przez wiele sezonów.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo propozycje spełniające wszystkie potrzeby i oczekiwania.

RODZAJE MOSKITIER

Moskitiera ramkowa  montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.
Zamontowane na początku wiosny doskonale spełnią swoją rolę do późnej jesieni. Po tym okresie należy moskitierę zdjąć, poddać konserwacji i przechować do następnego sezonu. Dużą zaletą moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia moskitiery przy pomocy uchwytów obrotowych.

NOWOŚĆ: moskitiery ramkowe o nietypowych kształtach – półokręgi, wielokąty, trójkąty, trapezy.

Moskitiera otwierana stosowana zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej.

Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.

Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnoszą komfort użytkowania.

W celu poprawienia usztywnienia ramy drzwiowej w moskitierach otwieranych drzwiowych istnieje możliwość zastosowania futryny wykonanej z zamkniętego profilu aluminiowego.

Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej i stosowana jest zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.

 • Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien. Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.
 • Moskitiera rolowana w poziomie stanowi idealne zamknięcie dla okien balkonowych lub tarasowych. Blokowanie moskitiery przy pomocy taśmy magnetycznej pozwala łatwo i szybko rozwinąć i zwinąć roletę.

Warto zwrócić uwagę, iż wybrane typy rolet zewnętrznych moga być wyposażone w moskitierę rolowaną. Ograniczenie jednak stanowi wymiar – maksymalna powierzchnia pancerza z moskitierą wynosi 2,64 m2.

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery – 2000 x 2500 mm. Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna /brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery/.

Moskitiery polecane są szczególnie do pomieszczeń kuchennych, pokoi dziecięcych oraz obiektów położonych nad jeziorami i w pobliżu punktów handlowych.

ZALETY PRODUKTU:

 • Skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,
 • Doskonale sprawdzi się przy wyjściach na balkon lub taras.,
 • Kierunki zsuwania moskitiery: do środka lub na jedną stronę
 • Lekkie i stabilne prowadzenie moskitiery. Pakiet zsuniętej moskitiery ukryty jest w prowadnicy.
 • Niskoprogowa konstrukcja, niwelująca barierę m.in. dla osób starszych i niepełnosprawnych.
 • Konstrukcja wykonana z aluminium, odporna na czynniki atmosferyczne oraz wysokiej jakości materiały, dające gwarancję trwałości produktu.
 • Moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające ją w pozycji zamkniętej.
 • Łatwy demontaż części ruchomej moskitiery pozwala na szybkie wypięcie pakietu i zabezpieczenie go w okresie posezonowym.
 • Moskitiery plisowane mogą być montowane na witrynie drzwiowej lub fasadzie budynku. Przy montażu nawierzchniowym stosowane są listwy adaptacyjne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ZADZWOŃ +48 507 089 472