Dekoracje okienne. Firany i zasłony.

Firany i zasłony to ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem osłona i dekoracja okienna stanowiąca alternatywę lub uzupełnienie technicznych i nowoczesnych rolet, plis, żaluzji. plis i verticali.

Opierając się na własnej kolekcji tkanin oferujemy naszym Klientom usługę szycia firan i zasłon zarówno w tej podstawowej formie (z taśmą marszczącą, tunelem, na flexach, na wave, na przelotkach) jak też bardziej wyszukane lambrekiny, upięcia, lamowania lub łączenia tkanin.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w stworzeniu spójnej i kompleksowej dekoracji dowolnych wnętrz poprzez skorzystanie z naszej oferty w zakresie firan, zasłon, rolet rzymskich i ich uzupełnienia o narzuty, obrusy, poduszki i pokrowce.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie również Klientów poszukujących tkanin typy blackout (całkowicie kryjących) i tapicerskich.

Wizyta w naszym salonie umożliwi Państwu zapoznanie się z dostępną ofertą tkanin, sposobów szycia firan, zasłon i rolet rzymskich oraz pozostałych elementów dekoracji wnętrz, zabezpieczeń okiennych i karniszy.

Verticali-DOM oferuje szycie firan i zasłon Klientom z Warszawy i jej okolic oraz, w zależności od zakresu prac - również z Polski i Europy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ZADZWOŃ +48 507 089 472