ŻALUZJE DREWNIANE, BAMBUSOWE, LAMINOWANE

PONADCZASOWA ELEGANCJA

Żaluzje drewniane od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów. Dzieje się to za sprawą klasycznego wyglądu pasującego do wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i tych w stylu klasycznym, skandynawskim czy kolonialnym oraz niekwestionowanej pozycji lidera w zakresie funkcjonalności w grupie osłon okiennych wewnętrznych.

Oferowane przez nas żaluzje drewniane wykonane są z drewna egzotycznego lub bambusa. Występują w wielu wariantach barwienia, lakierowania, laminowania czy malowania. Dowolność zestawienia stylu żaluzji (np Retro) oraz kontrastowych taśm pozwala na stworzenie nietuzinkowych osłon okiennych.

Dostępne w wielu opcjach montażowych tj. skrzydło okienne, ściana, sufit, wnęka okienna spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W zależności od modelu, żaluzje produkowane są przy zastosowaniu lamelli o szerokość 25mm, 35mm lub z lamellą szerszą, tj.50mm, 65mm i 70mm.

Na uwagę zasługuje fakt, iż żaluzje o szerokości lamelli przeznaczone są do montażu innego niż skrzydło okienne. Wynika to z wymiarów górnej rynny mocującej, wysokości pakietu żaluzji jaki tworzy się po podniesieniu lamelli do góry, oraz ze względu na ciężar jaki tworzy ich powierzchnia.

Żaluzje drewniane mogą zostać wyposażone w napędy elektryczne (Somfy) gdzie sterowanie taką żaluzją odbywa się drogą radiową przy użyciu pilota. Napęd elektryczny zalecany jest zwłaszcza przy większych rozmiarach żaluzji ze względu na utrudnienie w ich obsłudze, a wynikające z ciężaru tej drewnianej przesłony okiennej.

Verticali-DOM sprzedaje i montuje żaluzje drewniane dla Klientów z Warszawy, okolic oraz w zależności od zakresu prac - z Polski i Europy. Podobnie jak większość przesłon okiennych oferujemy zarówno w opcji pomiaru i montażu wykonanego przez Klienta, a także jako kompleksowa usługa gdzie poszczególne etapy realizacji pilotowane są przez nasz Zespół.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ZADZWOŃ +48 507 089 472