ROLETY RZYMSKIE NA KAŻDY WYMIAR I DO KAŻDEGO WNĘTRZA


Tkaniny

Rolety rzymskie stanowią nowoczesną i niezwykle praktyczną osłonę i dekorację okienną. W zależności od wybranej tkaniny mogą pełnić funkcję dekoracyjną, bądź zastępować tradycyjne zasłony czy rolety.

Rolety rzymskie (i ich warianty jak np. roleta wenecka, angielska, autriacka) konfekcjonowane są w oparciu o naszą niezwykle obszerną kolekcję tkanin dekoracyjnych.
Bazowy fason rolety rzymskiej na życzenia Klienta wzbogacany jest o lamowania, podszewki, łączenia, taśmy czy dodatkowe akcesoria pasmanteryjne (np. obciążniki, sznurki).


Montaż rolet

Rolety rzymskie wyposażone są w uchwyty mocujące umożliwiające montaż sufitowy,ścienny, bezinwazyjny do ramy okiennej oraz wpinany do oferowanych przez nas karniszy.


Konserwacja

Konserwacja rolet rzymskich odbywa się poprzez odczepienie tkaniny od mechanizmu (tkanina jest wyposażona w tzw. „taśmę rzepową”), wypięcie sznurków, wyciągnięcie fiszbin z tuneli, w które jest wyposażona tkanina oraz wypranie tkaniny tradycyjną metodą ( o ile dany rodzaj tkaniny nie wymaga czyszczenia chemicznego).Podczas odczepiania materiału od mechanizmu należy całkowicie rozwinąć roletę rzymską.

Nowość

Nowinką jest mechanizm koralikowy wyposażony w 2 rodzaje tkaniny (np. firanową i zasłonową), co stanowi niezwykle funkcjonalny wariant tej osłony okiennej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu gdzie będą mogli Państwo zapoznać się ofertą naszych tkanin, dokonać szacunkowej wyceny rolet oraz umówić się na pomiar rolet.

 

>zf0018zf018rz023


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ZADZWOŃ 507 089 472 LUB


Tkaniny i ten tego