ROLETY RZYMSKIE I TKANINY

Tkaniny

Rolety rzymskie stanowią nowoczesną i niezwykle praktyczną osłonę i dekorację okienną. W zależności od wybranej tkaniny mogą pełnić funkcję dekoracyjną, bądź zastępować tradycyjne zasłony czy rolety.

Oferowany przez nas szeroki wybór tkanin, których kolekcja oscyluje wokół 1000 wzorów pozwala na dopasowanie tkaniny do każdego typu wnętrza oraz sterowanie ilością światła przedostającą się do wnętrza.

Rolety rzymskie (i ich warianty jak np. roleta wenecka) konfekcjonowane są w oparciu o naszą kolekcję tkanin firanowych, zasłonowych , tapicerskich lub typu black-out (całkowicie kryjące), w której skład wchodzą tkaniny z kolekcji m.in. Adecor, Porter&Stone, Villine, MargoTextil, Radpol i in.
Bazowy fason rolety rzymskiej na życzenia Klienta wzbogacany jest o lamowania, podszewki, łączenia, taśmy czy dodatkowe akcesoria pasmanteryjne (np. obciążniki, sznurki).

Montaż rolet

Rolety rzymskie zazwyczaj montowane są do sufitu lub nadproża okiennego. Możliwy jest również (rzadziej stosowany) montaż do skrzydła okiennego (również za pomocą zaczepów bezinwazyjnych).

Konserwacja

Konserwacja rolet rzymskich odbywa się poprzez odczepienie tkaniny od mechanizmu (tkanina jest wyposażona w tzw. „taśmę rzepową”), wypięcie sznurków, wyciągnięcie fiszbin z tuneli, w które jest wyposażona tkanina oraz wypranie tkaniny tradycyjną metodą ( o ile dany rodzaj tkaniny nie wymaga czyszczenia chemicznego).

Podczas odczepiania materiału od mechanizmu należy całkowicie rozwinąć roletę rzymską.

Nowość

Nowinką jest mechanizm koralikowy wyposażony w 2 rodzaje tkaniny (np. firanową i zasłonową), co stanowi niezwykle funkcjonalny wariant tej osłony okiennej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu gdzie będą mogli Państwo zapoznać się ofertą naszych tkanin, dokonać szacunkowej wyceny rolet oraz umówić się na pomiar rolet.

Verticali-DOM sprzedaje, montuje i serwisuje rolety rzymskie dla Klientów z Warszawy i okolic.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ZADZWOŃ 22 490 40 53 LUB